NieKANApowe spotkanie 7-04-2018 i spotkanie z Biskupem Piotrem Sawczukiem

Kochani,

Dawno nie pisaliśmy co u Nas słychać.  A wszystko to bo dzieje się wiele. 🙂 Mamy nadzieje, że wy również przeżywaliście ostatni czas owocnie wspólnie z Panem Bogiem.

W zeszłą sobotę spotkaliśmy się na “niekanapowym jajeczku”. Złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i pomodliliśmy się za WAS oraz o siły i zapał do działania na nadchodzący czas :-).

LEDNICA 2018

Pełną parą ruszyła akcja zaplakatowywania Garwolina 😉 w ramach akcji Lednicy Zaplakatuj(my) Polskę! Przypominamy zapisy na Lednicę trwają a zdecydowani płacą mniej. !!!

POMÓŻMY IM ZACZĄĆ OD NOWA! 

Skończyliśmy również sortowanie i zliczanie przekazanych darów w ramach akcji  Pomóżmy im zacząć od nowa! Okazało się, że otwartość Waszych serc nie zna granic. I naprawdę jest co sortować. Część darów trafiło już do Pani Eweliny i Antka. Za wszystkie dary z serca dziękujemy. Niebawem pojawi się osobny wpis podsumowujący szczegółowo akcje, ale już teraz musieliśmy się z Wami podzielić tą nowiną  🙂

NAJSZCZERSZE PODZIĘKOWANIA DLA PUNKTU EPAKA Z GARWOLINA.

Naprawdę pracują tam ludzie o wielkim sercu 🙂

 

FISHMOB

Poczynamy też przygotowania do drugiego w Garwolinie Fismobu, by wraz z całą Polską zatańczyć dla Jana Pawła II. O pierwszym Fishmobie możecie przeczytać tutaj —-> link

 

SPOTKANIE Z BISKUPEM

W niedzielę 8 kwietnia o godzinie 10.00 ks. Bp Piotr Sawczuk rozpoczął wizytację naszej parafii. Wspólną Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15:00 rozpoczęło się zaś spotkanie ze Wspólnotami, Grupami i Stowarzyszeniami naszej parafii. My też byliśmy tam obecni. Podzieliliśmy się z księdzem biskupem o tym co robimy, z czego czerpiemy siły i jak działamy. Wyszło, że  kanapy są Nam absolutnie  nie potrzebne.  🙂 B-)

 

 

Z życzeniami entuzjazmu wiary i modlitwą

NieKANApowi

 

Ps. Pamiętajcie by przeczytać kawałek Pisma Świętego w tym tygodniu.  😉