Lednica 2019

Kochani naprawdę jesteście kochani!!!

1 czerwca to dzień dziecka, ale dla naszej załogi to nie tylko to święto. Szczególną rzeczą w tym dniu było Spotkanie Młodych Lednica 2000. Jak co roku był to wyjątkowy czas. Z 44 osobową grupą dotarliśmy na Parkingi już o 5:30! Zabójcza pora co? Szczególnie po nieprzespanej nocy pełnej śmiechu, śpiewu i integracji. Nasza kochana Pani od parkingu przywitała nas z uśmiechem na ustach, doradziła jak zaparkować i życzyła udanego spotkania. O 6:00 byliśmy już pod bramkami, tam szybkie śniadanko, spanko i śpiewanko. Wczesna pora została nagrodzona bo już kilka minut po 8 jako pierwsi wbiegliśmy na Pola! A tam już szybka akcja! Pakiety, jedzonko, toaleta, odpoczynek i zakupki.

Anioł Pański oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego jak zwykle zostały pięknie wykonane, a każde słowo trafiało prosto w nasze serca

❤

Spotkanie Lednickie nie było by takie piękne bez tańców oraz śpiewów, w czasie których bawiliśmy się i modliliśmy dzięki Siewcom Lednicy. Piękne konferencje i masa gości, którzy sprawili że uczestniczyliśmy w Polskiej Panamie pozwoliły na przemyślenie wielu rzeczy i niesamowitą integracje, a “Tak, tak Panie” w rytmach salsy zaskoczyło nawet tancerzy Lednickich.

Taka mała próbka z Pól Lednickich 😉

Msza Święta i Adoracja to punkt kulminacyjny każdego ze spotkań, tym razem nie było inaczej. Piękne przygotowanie i przeżycie tego wszystkiego pozwoliło na powrót do domu z uśmiechem na twarzy i siłą do szerzenia Ewangelii w świecie. Zapraszamy za rok na wspólny wyjazd z Garwolina.

L udzie
E wangelii
D aleko
N ieście
I mię
C hrystusa
A men