600 lat minęło ….

Tak było w niedzielę 🙂 Mimo, że rano mocno popadało, my gorąco wierzyliśmy, że to będzie piękny dzień. przez 40 dni bowiem otaczaliśmy parafię swoją modlitwą.?
 
Pogoda dopisała bowiem do końca dnia świeciło słoneczko. Atmosfera była również tak samo piękna. wiele się działo: uroczysta Msza Święta, odsłonięcie pomnika św. Anny i ogłoszenie jej patronką miasta, posadzenie 6-ściu pamiątkowych dębów i piknik rodzinny.
Podczas festynu mogliśmy się poznać bliżej a także przybliżyć Wam naszą działalność. Dziękujemy za wszelkie słowa uznania, dobre rady, motywację, piękne uśmiechy i modlitwę.
 
Na naszym stanowisku powstało 3 plakaty z podpisami uczestników pikniku, dołączą do naszej pięknej galerii plakatów. Nie zabrakło na nim nawet podpisu księdza Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy.
 
Wszystkie ulotki,? balony naklejki i słodycze rozeszły się w niesłychanym tempie 🙂 Pozdrawiamy i ściskamy wszystkich z sąsiednich stanowisk, księży i Panie z kuchni.?
 
Oprócz tego chcieliśmy Was rozruszać poprzez zatańczenie z wami Belgijki i Tak tak Panie przed sceną.??? Potem na stanowisku oczywiście było więcej Lednickich hitów i tańcy.?
Na koniec dnia wszyscy uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim.
 

Gorące podziękowania dla Parafii Przemienienia Pańskiego z księdzem proboszczem Ryszardem Andruszczakiem na czele, naszemu księdzu Krzysztofowi, księdzu Arturowi i Piotrowi za to, że mogliśmy być częścią tak pięknego jubileuszu.

 

Dziękujemy też serdecznie firmie Namiocik bez której nie byłoby tak pięknego stanowiska.

NieKANApowi

 
*niektóre zdjęcia pochodzą z lokalnych portali informacyjnych zgodnie z logotypem portalu umieszczonym na fotografii.