Mar 29

Życzenia dla kapłanów na Wielki Czwartek 2018

Drodzy kapłani!

Bóg obdarzył nas wielką łaską stawiając Was na naszej drodze.

Dziękujemy, że jesteście z nami i dla nas. Dzięki Wam i Waszej pracy, możemy przybliżać się do Chrystusa. Za każdą Eucharystię, kazanie, spowiedź, modlitwę, błogosławieństwo, za wszystkie udzielone sakramenty i za wszystkie łaski, które dzięki Waszej posłudze otrzymaliśmy od Pana – z głębi serca dziękujemy!

Jesteśmy także wdzięczni za Waszą serdeczność, uśmiech, życzliwość, otwartość, wszelką pomoc i poświęcony czas. Chcemy Was zapewnić, że każdego z Was codziennie otaczamy swoją modlitwą, a dziś – w dniu Waszego święta czynimy to w sposób szczególny.

Jako NieKANApowi chcemy szczególnie podziękować księdzu Krzysztofowi Banasiukowi, który dzielnie i z dużą odpowiedzialnością podjął się pieczy nad nami. Cieszymy się, że poznałeś parafię i gorliwie pracujesz z młodzieżą. Poświęcasz wiele czasu byśmy ochoczo opuścili kanapy i nie byli emerytami za młodu. Potrafisz znaleźć w Nas młodych płomyki wiary. Wzbudzasz entuzjazm i chęć do działania, byśmy przybliżali ludzi do Boga i Kościoła oraz potrafili kochać i okazywać swą miłość Bogu i bliźniemu.

Za wszystko z całego serca dziękujemy.

Bardzo i z całego serca pragniemy też podziękować księżom: Ks Krzysztof Banasiuk, Paweł Wysokińskii, Ks Mariusz Baran, Marcin Gnyszka, Ks Wojciech Sobieszek i Grzegorz Bielak. Za pomoc, jaką okazujecie naszej małej wspólnocie i wsparcie, które od Was otrzymujemy.

Drodzy Kapłani życzymy Wam: aby Boże Miłosierdzie promieniujące miłością i ufnością zawsze Wam przewodniczyło w posłudze duszpasterskiej; wszelkich darów Ducha Świętego, aby uśmiech zawsze był na Waszej twarzy; zdrowia w codziennym życiu kapłańskim; życzliwości od parafian;opieki Matki Bożej i aby Zmartwychwstały Chrystus zawsze Wam błogosławił.

Z modlitwą
NieKANApowi