4 lata cudów

“Rób rzeczy szalone z Bogiem na pewno się uda” Ojciec Jan Góra


Dokładnie 13 lipca 2016 roku o godz 19:35 ukazał się pierwszy post na stronie.
4 lata to dużo czy mało czasu? Ani nie za dużo ani nie za mało aby nawiązać bliższą relacje z Bogiem, poznać nowych ludzi, dzielić się radością wiary, powstać z kanapy. To był piękny czas.


Początkowo rozpoczynaliśmy swoje kroki wraz z grupą Trzynasty Apostoł, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy. Oficjalnie nazwa NieKANapowi pojawiła się na stronie 12 sierpnia o godz 21:45 jako odpowiedź na wezwanie Papieża Franciszka z ŚDM w Krakowie


Do tej pory opublikowaliśmy już kilkanaście tysiący postów, mamy blisko 4600 polubienia i jeszcze większe grono znajomych dla których wiara nie jest tylko czczym słowem a prawdziwym wyznacznikiem życia.


Początkowo na stronie ukazywało się tylko kilka cykli tematycznych, obecnie publikujemy regularnie nawet po kilka postów dziennie o dość szerokiej tematyce. Te lata to nie tylko strona i posty:-) To także spotkania, wyjazdy, formacja, pielgrzymki i akcje charytatywne. To także plany na przyszłość, by działać jeszcze więcej.


Z tego miejsca pragniemy Wam wszystkim podziękować za ten czas pełen Bożych darów i pragniemy zapewnić o modlitwie za Was.
Prosimy również o modlitwę w naszej intencji.
DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI 🙂
Zespół
NieKANApowych