Urodziny, urodziny….

Kochani!!!
W dniu wczorajszym wraz z księdzem Krzysztofem, naszymi rodzinami, przyjaciółmi i sympatykami świętowaliśmy 2 rocznicę powstania NieKANApowych, a wszystko w duchu chrześcijańskiej radości.??
 
Choć pogoda nie rozpieszczała i ognisko przerodziło się w dwa grille to nie opuszczał nas entuzjazm i radość.
 
Były wspólne chrześcijańskie tańce i śpiewy przy dźwiękach gitary i skrzypiec. Dziewczyny: Magda i Olga dziękujemy Wam serdecznie.??? w szczególności za huczne “sto lat” przy torcie. Ściskamy gorąco.
 
Nie mogło zabraknąć także sportu, (w końcu mamy mundial???) – mecz biali kontra kolorowi. Wygrali kolorowi ?z maleńką przewagą 4:1. Nie ważne, że padało rzuty karne musiały się odbyć.
 
Po meczu bez suchej nitki na sobie wróciliśmy by razem ponownie pośpiewać, zjeść kolejny tort ? ? i zagrać w gry planszowe.
 
Wszystkim obecnym fizycznie dziękujemy za osobiście złożone życzenia. Dziękujmy wszystkim tym którzy mailowo? telefonicznie SMS-owo oraz facebokowo? przekazywali nam tak miłe słowa uznania i życzenia pomyślności na kolejne 100 lat działalności.
 
Pozdrawiamy wszystkich, którzy z rożnych względów nie mogli być z nami. Wasze wsparcie duchowe również wiele dla nas znaczy.?
 
Dziękujemy Wam wszystkim staropolskim Bóg zapłać i obiecujemy nie marnować sił, radości i entuzjazmu , który w nas jest.?
 
Pamiętający o Was w modlitwie
NieKANApowi