Lednica 2018

Kochani naprawdę jesteście kochani!!!

Na te słowa wielu z Nas, czekało całe okrągłe 365 dni. Dokładnie 2 czerwca na Polach Lednickich wreszcie oczekiwanie zostało nagrodzone. Pośród stu tysięcy młodych ludzi tam na LEDNICY byliśmy i my -NieKANApowi. Pojechaliśmy “z kanap na Lednicę po raz drugi”.

Wyruszyliśmy w piątek przed północą,  grupą 52 osób, by dokładnie za 24 godziny na Polach Lednickich wybrać Chrystusa. Pozdrawiamy wszystkich, którzy się z nami pojechali –  jesteście super. To dzięki Wam Lednica nabrała wartości.

JESTEM-  hasło tegorocznej Lednicy towarzyszyło Nam przez cały czas.

Na parking nr 4 dotarliśmy tuż przed 6:00 w sobotę (tak wiemy jak można było tak wcześnie wstać???  😉 ), gdzie czekało na Nas już starsze małżeństwo, na którego polu się zatrzymaliśmy. Przemili pełni dobroci i mający ogromne serce ludzie. Pozdrawiamy serdecznie i widzimy się za rok – oczywiście jak Pan Bóg da. PS. piosenka o jajku stanie się z pewnością hitem autokarowym podczas naszych wyjazdów 😉

Następnie udaliśmy się w stronę Pól Lednickich niesieni radosnymi pieśniami. Pomimo, że się znacznie ochłodziło nasze serca były wciąż gorące. Tuż przy bramkach ze śpiewem na ustach do godz 8:00 oczekiwaliśmy na otwarcie rejestracji. Z racji że jesteśmy zwinne ptaszki już po 8:30 byliśmy w drodze do sektora. Mogliście Nas zobaczyć w sektorze nr 2.

Każdy z uczestników otrzymał Zwierciadło Prawdziwego Spojrzenia, śpiewnik Lednicki, flagę Polski, świecę i butelkę z wodą do obmycia stóp.

Atmosfera jaka panuje na Polach jest nie do opisania. W młodym Kościele na każdym kroku widać Boga. Czuć Jego obecność. Pan Jezus był obecny także w namiocie adoracji, gdzie jako młodzi w ciszy mogliśmy z nim po prostu pogadać, pożalić się lub nawet chwile pomilczeć wpatrując się w białą hostię.

 

Wraz z innymi młodymi spotkanymi na Polach stworzyliśmy swoje własne plakaty – JESTEM 🙂 Bo  Lednica łączy ludzi z różnych bajek 🙂

Wielu na Polach skorzystało ze spowiedzi pod chmurką. Należy zaznaczyć, że spowiedź na Polach Lednickich jest niesamowitym doznaniem bożej miłości. Tam nie ma konfesjonałów. Jesteś Ty trawa, niebo i ksiądz. Pod chmurką doznajesz największej łaski jaką jest odpuszczenie grzechów. Ta spowiedź to nie formułka, To coś głębszego. To stanięcie w prawdzie swojego sumienia w “zwyczajnej” rozmowie z księdzem. Nie wierzysz – przyjedź tam. 🙂

Ta Lednica była też niezwykła dlatego, że obmywaliśmy sobie nawzajem stopy.

Pan prezydent tez tańczył na Polach 🙂

 

 

Nasi w Głos Wielkopolski

 

LUDZIE EWANGELII DALEKO NIEŚCIE IMIĘ CHRYSTUSA AMEN !!!