LEDNICA 2019

LEDNICA 2019

Czas start!

Zapisy na

XXIII Spotkanie Młodych Lednica 2000

ROZPOCZĘTE.

“Wiesz, że Cię kocham”

Chętni, którzy chcą uczestniczyć w tym niezwykłym duchowym wydarzeniu

mogą udać się na Pola Lednickie

wspólnie z Nami  NieKANApowymi.

 

Pragniemy zaprosić młodzież z powiatu garwolińskiego na wspólny wyjazd.  Napełnieni słowem papieża Franciszka na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie opuśćmy kanapy, chwalmy Pana śpiewem i tańcem.

Wyjazd odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 r.  Do czerwca jeszcze troszkę czasu  jest, ale już dziś warto podjąć wyzwanie, zaplanować coś na chwałę Bożą i dla siebie samego . Osoby zdecydowane zachęcamy do wypełnienia formularza. W razie pytań służymy pomocą.

Zachęcamy do kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za wyjazd:

  • Przybysz Michał 733-236-737;
  • Krajewska Agnieszka 512-946-009

Można również w formie wiadomości kontaktować się poprzez naszą stronkę NieKANApowi w zakładce kontakt.

Cena wyjazdu 87 zł.*

Obejmuje ona: koszt autokaru, koszt parkingu na polach, ubezpieczenie uczestnika, opłatę za wstęp na pola, identyfikatory i przypinki  uczestnika naszej grupy.

Zapisy elektroniczne za pośrednictwem e-formularza

*każdy, kto zapisze się i opłaci wyjazd do końca kwietnia 2019 r.
otrzymuje 5 zł zniżki.

Cena może ulec zmianie w związku z rekalkulacją kosztów w miesiącu, w którym odbywa się wyjazd.

 

REGULAMIN WYJAZDU – pdf

ZGODA NA WYJAZD DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ – pdf

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY- kliknij i zapisz się

Po wysłaniu formularza na wskazany w nim adres email otrzymasz pozostałe informacje.

 

Grupa wyjazdowa na Facebooku

“1 czerwca 2019 odbędzie się XXIII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000. Co roku przyjeżdżają na nie tysiące młodych ludzi, by wspólnie się modlić. Każdego roku prowadzi nas hasło, w którym chcemy przekazać sens Spotkania.

Ojciec Jan W. Góra OP, założyciel i pierwszy duszpasterz Wspólnoty LEDNICA 2000 powtarzał często za św. Janem Pawłem II: „Człowiek jest mocny wtedy, kiedy wie, że jest kochany”. Ta myśl, którą postaramy się przekazać młodzieży podczas XXIII Spotkania Młodych LEDNICA 2000, jest streszczeniem gawędy świętego papieża do zgromadzonych przed krakowskim pałacem arcybiskupów w 1987 roku. Ojciec Święty Jan Paweł II tak wołał wtedy do młodzieży: „Musicie być mocniejsi niż warunki, w których przyszło Wam żyć”. Wskazywał na eucharystię jako siłę przebicia. Na ten sakrament, który dodawał siły wielu pokoleniom – również w jego młodzieńczych latach, w okresie drugiej wojny światowej. Będziemy zatem starali się odkryć, że z sakramentów spowiedzi i eucharystii płynie dla nas siła do przezwyciężania trudności, z którymi musimy się mierzyć w codziennym życiu.

W zeszłym roku odkrywaliśmy jak cenni jesteśmy w oczach Boga, uczyliśmy się przyjmować jego miłość mówiąc Jestem. Jednak jak łatwo jest zapomnieć o tej miłości, zagłuszyć ją codziennymi sprawami. Dlatego w tym roku zamilkniemy i wsłuchamy się w to co Bóg ma nam do powiedzenia. Chce nam powiedzieć bardzo prostą rzecz o której często zapominamy, usłyszymy ją w tegorocznym haśle: Wiesz, że Cię kocham.” – Lednica2000