LEDNICA 2018 – JESTEM

Czas start! Zapisy na

XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000

rozpoczęte.

Chętni, którzy chcą uczestniczyć w tym niezwykłym duchowym wydarzeniu

mogą udać się na Pola Lednickie

wspólnie z Nami  NieKANApowymi.

XXI Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 opuszczaliśmy niesieni zawołaniem ,,Idź i kochaj”. Jednak w spotkaniach z innymi odkryliśmy szybko, jak niewystarczająca jest nasza miłość. Doświadczamy kruchości własnych sił, często nie wiemy jak kochać. Dlatego w 2018 roku prowadzić nas będzie słowo Jestem, synteza zapisanego przez ojca Jana Górę OP i powtarzanego za świętym Janem Pawłem II zdania:

“Człowiek, będąc jedynym na ziemi stworzeniem, którego Bóg chciał dla niego samego, nie może odnaleźć się w pełni inaczej, jak tylko poprzez bezinteresowny dar z siebie samego.”

 

Będziemy na Lednicy wspólnie odkrywać jak cenni jesteśmy w oczach Bożych. Tylko odkrywając i przyjmując miłość Boga, możemy stawać się bezinteresownym darem dla innych. Można powiedzieć, że tegoroczne Spotkanie będzie podróżą w głąb siebie, poszukiwaniem swojego Jestem i tylko ktoś zachwycony wielkością daru człowieczeństwa może ten zachwyt przekazywać innym.

Pragniemy zatem zaprosić młodzież z powiatu garwolińskiego na wspólny wyjazd.  Napełnieni słowem papieża Franciszka na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie opuśćmy kanapy, chwalmy Pana śpiewem i tańcem.

Wyjazd odbędzie się w dniach 1 – 3 czerwca 2018 r.  Do czerwca jeszcze troszkę czasu  jest, ale już dziś warto podjąć wyzwanie, zaplanować coś na chwałę Bożą i dla siebie samego . Osoby zdecydowane zachęcamy do wypełnienia formularza. W razie pytań służymy pomocą.

Zachęcamy do kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za wyjazd:

  • Przybysz Michał 733-236-737;
  • Krajewska Agnieszka 512-946-009

Można również w formie wiadomości kontaktować się poprzez naszą stronkę NieKANApowi w zakładce kontakt.

Cena wyjazdu 90 zł.*

Obejmuje ona: koszt autokaru, koszt parkingu na polach, ubezpieczenie uczestnika, opłatę za wstęp na pola, identyfikatory i przypinki  uczestnika naszej grupy.

Zapisy elektroniczne za pośrednictwem e-formularza
*każdy, kto zapisze się i opłaci wyjazd do końca kwietnia
otrzymuje 5 zł zniżki.

 

REGULAMIN WYJAZDU – pdf

ZGODA NA WYJAZD DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ – pdf

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY- kliknij i zapisz się

Po wysłaniu formularza na wskazany w nim adres email otrzymasz pozostałe informacje.

 

Grupa wyjazdowa na Facebooku

AKTUALIZACJA 18 MAJ 2018 BRAK WOLNYCH MIEJSC ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ