Paź 08

Pinezkowym szlakiem 6-9

 

Witajcie,

 

Ostatnio nie było relacji z poszczególnych wyjazdów po naszej diecezji. Postanowiliśmy zebrać je już w jednym zbiorczym artykule. Radosne jest to, że nasza diecezja jest przepiękna. Smutne, że zabrakło nam pinezek. .

11 listopada 2017 r. był pierwszy wyjazd, 10 miesięcy, wiele miejsc ponad 3000 km i nie ma już pinezek. Mamy to!!!! Odwiedziliśmy wszystkie miejsca oznaczone w aplikacji PANaMY.

Streszczenie wyjazdów to super atmosfera, poznanie najdalszych zakątków diecezji, wspólna modlitwa, śpiew, ciastko z okazji każdego odwiedzonego miejsca 😉 Do niektórych miejsc z całą pewnością jeszcze wrócimy, bo i podczas pinezek w niektórych byliśmy już po kilka razy.

 

 

 

Sam projekt PANaMY  również dobiegł końca. Był to przepiękny rok, w którym mogliśmy bardziej poznać Boga i lepiej zaangażować się w życie Kościoła diecezjalnego i parafialnego.

Ostatnie zadania budziły wielkie emocje. Przykładowo w zadaniu  “Kto pierwszy ten lepszy” – należało jak najszybciej zrobić zdjęcie przedmiotu wymienionego w danym cytacie z Pisma Świętego i je wysłać poprzez aplikację. Był to oczywiście kubek wody 😉 Zaowocowało to nawet powstaniem mema. Następnie uczestnicy rywalizacji musieli zostać poetami i napisać 4 linijkowy wiersz o Aniele Stróżu.  W każdym z nas drzemie poeta 😉

 

 

 

Więcej o przeżyciu roku z aplikacją napiszemy w kolejnych postach 😉

a teraz łapcie zdjęcia z Pinezkowego szlaku.

Pozdrawiamy

NieKANApowi