Lis 09

PANaMY – Niedziela Panamska w Garwolinie

Kochani!

Niedziela PANaMska już za nami!

W niedzielę 29 października pod Kolegiatą w Garwolinie zrobiliśmy niezły raban. 🙂 Mimo niesprzyjającej pogody wraz z KSM-em walczyliśmy dzielnie i zachęcaliśmy ludzi do zabawy razem z nami.

Tego dnia pod kościołem otworzyliśmy “Międzynarodowy Port Lotniczy PANaMY w Garwolinie”, który pomimo ulewnych deszczy i silnych wiatrów działał pełną parą 🙂 Nasze samoloty do Panamy latały po placu kościelnym bez najmniejszych turbulencji. Czasami tylko nasz namiot zamieniał się także w samolot :-), ale jak mawiamy „Na ŚDM do Panamy to choćby i pontonem, ale będziemy.” To i latający namiot też może być.

Zbieraliśmy pieniążki do puszek, puszczaliśmy pieśni związane z ŚDM i bawiliśmy się przy nich świetnie.  Przy tym rozdawaliśmy: naklejki, bileciki z myślą na długą podróż do Panamy oraz foldery z informacjami o aplikacji PANaMY.  Na naszym stoisku każdy znalazł coś dobrego: ciasto, informacje o Panamie oraz baloniki dla dzieci. Z Panamską wizytą byliśmy również w kaplicy w Głoskowie.

Wszystkim, którzy czynnie włączyli się w akcję oraz dołożyli swoją cegiełkę do naszego małego sukcesu z całego serca dziękujemy!

Zachęcamy do włączenia się do wyzwania.

My już mamy aplikację na swoich telefonach 🙂

Strona projektu